• In English
 • Ігор Долгов поінформував делегацію оборонного відомства Австрії про поточну ситуацію в Україні
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 13:49

  Сьогодні, 29 жовтня, у Києві відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з керівником Департаменту воєнної політики Федерального міністерства оборони та спорту Австрійської Республіки бригадним генералом Райхардом Трішаком та переговори у складі делегацій обох країн.

  Під час заходу австрійську делегацію було поінформовано щодо поточної ситуації в Україні, у тому числі останніх подій в зоні проведення антитерористичної операції.

  За словами заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, Україна повністю виконує Мінські домовленості.

  «Попри окремі провокації незаконних збройних формувань, українська сторона забезпечує чітке та прозоре виконання графіка відведення озброєння від лінії зіткнення», – зазначив він.

  Водночас Ігор Долгов наголосив на необхідності виконання Мінських домовленостей російською стороною, у першу чергу щодо виведення озброєння з Донбасу і передачі контролю за кордоном.

  Окрему увагу під час переговорів було приділено баченню щодо подальшої роботи спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

  Також сторони обговорили стан та перспективи двостороннього співробітництва між Україною та Австрійською Республікою у сфері оборони.

  Ігор Долгов висловив керівництву та народу Австрійської Республіки подяку за підтримку та допомогу у проведенні реформ сектору безпеки і оборони України, а також заходів європейської інтеграції.

  Керівник Департаменту воєнної політики Федерального міністерства оборони та спорту Австрійської Республіки бригадний генерал Райхард Трішак наголосив на підтримці австрійською стороною прагнення України до досягнення миру та підтвердив готовність до подальшої співпраці.