• In English
  • Делегація Збройних Сил України візьме участь у засіданні Військового комітету Європейського Союзу
    опубліковано 28 жовтня 2015 року о 17:00

    Сьогодні делегація Збройних Сил України на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України Віктором Муженком відбуває до м. Брюссель, де 29 жовтня 2015 року братиме участь у засіданні Військового комітету Європейського Союзу на рівні начальників генеральних штабів.

    Під час засідання планується виступ Головнокомандувача Збройних Сил України на тему протидії «гібридній війні». Програмою перебування начальника Генерального штабу ЗС України у Брюсселі передбачено проведення низки двосторонніх зустрічей з Головами Військових комітетів Європейського Союзу та НАТО, а також з начальниками генеральних штабів збройних сил європейських держав.

    Під час цих зустрічей планується обговорити питання двостороннього військового співробітництва, залучення сил та засобів Збройних Сил України до формування бойових тактичних груп Європейського Союзу, підготовки фахівців з питань спільної політики безпеки і оборони та інші перспективні проекти, що викликають взаємний інтерес.