• In English
 • Започатковано міжнародний проект із допомоги жертвам торгівлі людьми
  опубліковано 28 жовтня 2015 року о 17:10

  Сьогодні у Києві відбулася установча зустріч за проектом „Зміцнення транснаціонального співробітництва між Францією, Грецією, Італією, Іспанією, Польщею та Україною щодо безпечного повернення та реінтеграції осіб, які постраждали від торгівлі людьми” (ТАСТ), який реалізується представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за підтримки директорату Європейської Комісії.

  Участь у зустрічі взяли представники міністерств внутрішніх справ Польщі й Словаччини, фахівці центральних органів виконавчої влади України (Мінсоцполітики, МВС, Держприкордонслужби, МЗС). Мінсоцполітики на зустрічі представляла директор департаменту сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Наталія Федорович.

  Обговорювалося питання покращення співпраці з безпечного повернення постраждалих осіб, а також посилення ролі зарубіжних представництв України в Національному механізмі взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

  Зокрема, Наталія Федорович зосередила увагу на роботі системи ідентифікації, перенаправлення і допомоги постраждалим від торгівлі людьми в Україні й поширенні цієї системи на транснаціональний рівень. За її словами, реалізація проекту сприятиме покращенню міжнародного співробітництва у сфері захисту і реінтеграції постраждалих від торгівлі людьми осіб, зміцненню національних і транснаціональних механізмів взаємодії у цій сфері.