• In English
 • Навіть заслуги у зоні АТО не дають "пільг" при вступі до КОРДу, - Арсен Аваков
  опубліковано 28 жовтня 2015 року о 15:51

  На службу у поліцейському підрозділі спеціального призначення зможе потрапити один з п'яти кандидатів, однак вимоги до них не повинні бути знижені. Про це Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, коментуючи порядок набору до новоствореного підрозділу спеціального призначення Національної поліції України.

  Арсен Аваков зазначив, що 1200 бійців поліцейського підрозділу спеціального призначення не можна "набрати за 6 секунд". Це тривалий процес, який може тривати півроку і більше. Напружена ситуація в країні, яка має велику лінію фронту і значну кількість нелегальної зброї, змушує до того, аби держава мала серйозні сили реагування.

  На думку глави МВС, пройти курс відбору зможе лише один кандидат з п'яти. Претендентів розподілятимуть за функціями спецпідрозділів: для проведення безпосередньо поліцейських спецоперацій (звільнення заручників, затримання озброєних злочинців тощо), а також поліції в зоні АТО та для "повного перезавантаження решти системи".

  "Ті добровольці, які пішли тоді, у травні – вони перші. Шанс потрібно дати, але це не значить, що слід понизити вимоги – ось у чому сенс. Якщо не готові сьогодні – будьте готові завтра. Ми не хочемо профанації і будь-яких компромісів у якості", – наголосив Арсен Аваков.