• In English
 • Понад 27 тисяч українців взяли участь у районних семінарах з енергоефективності
  опубліковано 28 жовтня 2015 року о 11:00

  Семінари-практикуми, на яких населенню роз’яснюють як скористатися державною підтримкою на впровадження енергоефективних заходів, відбулися вже у 444 районних центрах країни.

  Всього з початку роз'яснювальної кампанії більш ніж 27 тисяч громадян особисто взяли участь у семінарах та отримали інформацію про способи утеплення житла та найпопулярніші заходи з енергоефективності.

  «Вперше за багато років Агентство робить нові кроки до вирішення питання енергозбереження. І важливі не тільки запропоновані населенню фінансові інструменти, а й інформаційна підтримка під час їх впровадження. Тому проводимо широкомасштабну роз’яснювальну роботу, щоб у кожному домогосподарстві знали навіщо встановлювати лічильники, яка користь від енергозберігаючих вікон, чи вигідно встановлювати твердопаливний котел тощо, -  прокоментував дані Комунікаційного центру Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. - Енергозбереження – це наша спільна справа. Ми відкриті для спілкування з кожною родиною: проводимо безкоштовні семінари-практикуми в райдержадміністраціях, оператори Call-центру надають консультації щодо програми з утеплення, розповсюджуємо тематичні рекламні матеріали. Разом змінимо культуру енергоспоживання».

  Наразі проведення семінарів-практикумів успішно завершено у п'ятнадцяти областях України: Волинській, Вінницькій, Донецькій, Луганській, Рівненській, Сумській, Львівській, Запорізькій, Кіровоградській, Закарпатській, Житомирській, Дніпропетровській, Черкаській, Київській, Чернівецькій.

  23 жовтня проведено чергові 5 семінарів. Найбільшу кількість слухачів зафіксовано у Хотинському районі Чернівецької області.

   

  Довідково

  28 жовтня семінари відбудуться у таких райдержадміністраціях: Тлумацькій, Снігурівській, Шишацькій, Нижньосірогозькій, Славутській.

  30 жовтня семінари відбудуться у Нововоронцовській та Старокостянтинівській РДА.