• In English
 • Комісія Міністерства інфраструктури обрала керівника заводу «Трансзв’язок»
  опубліковано 28 жовтня 2015 року о 10:35

  27 жовтня відбулось засідання постійно діючої Комісії Міністерства інфраструктури України для проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, на якому розглядались документи та конкурсні пропозиції учасників конкурсів на заміщення вакантних посад керівників державних підприємств.

  Всього комісія отримала три заявки на участь у конкурсі по ПрАТ «Харківський електротехнічний завод «Трансзв’язок» та шість заявок по ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту».

  Після розгляду пакетів документів на відповідність кваліфікаційним вимогам комісія допустила всіх учасників до захисту конкурсних пропозицій.

  Шляхом голосування за підсумками презентацій визначено переможця кадрового конкурсу на керівника ПрАТ «Харківський електротехнічний завод «Трансзв’язок». Ним став Прусак Павло Вікторович.

  Жодна з пропозицій учасників конкурсу на очільника ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» не була визнана найкращою через те, що їх реалізація не забезпечує належну ефективність управління товариством.