• In English
  • Офіцери Відділу правового забезпечення Генштабу ЗС України зустрілися з представниками юридичної служби Міноборони Королівства Норвегія
    опубліковано 27 жовтня 2015 року о 12:54

    Правовим аспектам ведення бойових дій, зокрема й під час антитерористичної операції присвячувався візит представників юридичної служби Міністерства оборони Королівства Норвегія до Збройних Сил України.

    Офіцери Відділу правового забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України поділилися досвідом правового забезпечення діяльності Збройних Сил України під час проведення АТО, а також зупинилися на правових аспектах антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Йшлося, зокрема, про нові способи ведення війни, до яких вдалася Російська Федерація. «З початком тимчасової окупації території України у 2014 році, за участю російських спецслужб у східних, центральних та південних регіонах України було організовано серію пропагандистських акцій за відокремлення півдня і сходу України та приєднання цих регіонів до Російської Федерації, проведення “референдуму” щодо федерального устрою в країні, надання російській мові статусу другої державної та проти української влади. З тих пір і до нині на території Донецької та Луганської областей Російська Федерація веде з Україною неоголошену війну», – зауважив полковник юстиції Михайло Кушнір.

    Окрім розповідей про власний досвід, офіцери Відділу правового забезпечення Генштабу ЗС України ознайомилися з аспектами правової діяльності представників Правового департаменту Міністерства оборони Королівства Норвегії. Також під час зустрічі сторони окреслили ймовірні напрямки співпраці, обговорили питання, що становлять взаємний інтерес, наголосили на великому потенціалі у сфері поглиблення та розширення співпраці між силовими відомствами.