• In English
 • Заступник Міністра соціальної політики провів прийом громадян
  опубліковано 27 жовтня 2015 року о 13:03

  26 жовтня згідно з Графіком особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України відбувся особистий прийом громадян заступником Міністра – керівником апарату Міністерства соціальної політики України Віктором Іванкевичем.

  26 відвідувачів було прийнято заступником Міністра особисто, 27 отримали фахові консультації спеціалістів Міністерства. Це мешканці Києва і столичної області, Харкова і області, Одеси, Донецька, Черкаської, Львівської, Миколаївської областей та Закарпаття.

  Розглядалися питання, які найбільше турбують українців: нарахування пенсій і житлових субсидій, виплата різних видів державних соціальних допомог, зокрема по догляду за престарілими і допомоги малозабезпеченим громадянам. Йшлося під час прийому і про санаторно-курортне лікування інвалідів і ветеранів, про компенсаційні виплати ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, про забезпечення пільгових категорій житлом. Заступником Міністра і фахівцями Мінсоцполітики були надані консультації з питань трудового законодавства, у т.ч. щодо оплати і режиму праці та з інших актуальних для заявників проблем.

  Відповідним підрозділам Міністерства були дані доручення всебічно і об’єктивно розглянути та невідкладно відреагувати на звернення, які надійшли під час прийому громадян.