• In English
 • Айварас Абромавичус зустрівся з очільником Генерального директорату Європейської комісії у справах сусідства та розширення Крістіаном Даніелссоном
  опубліковано 27 жовтня 2015 року о 10:06

  26 жовтня широка делегація Європейського Союзу обговорила з Міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом прогрес у боротьбі з корупцією, створення сприятливого середовища для бізнесу та підготовку до повної імплементації глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС з 1 січня 2016 року.

  Делегацію з Євросоюзу очолювали Крістіан Даніельссон, Генеральний директор Генерального директорату Європейської комісії у справах сусідства та розширення, а також Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінскі.

  Айварас Абромавичус вкотре наголосив, що всі ініціативи Мінекономрозвитку спрямовані на повернення довіри міжнародних бізнесменів та інвесторів. Для цього, зокрема, запроваджується краща та прозора система координації донорської допомоги,  зменшується адміністративне навантаження на підприємців, вводяться міжнародні стандарти корпоративного управління в держпідприємствах тощо.

  “Важливо також не забувати про реформу держслужби. Якщо ми підвищуємо вимоги до рівня компетенції співробітників, то й зарплати мають зрости відповідно. Без значного притоку професіоналів на держслужбу здійснювати реформи буде дедалі важче”, — зазначив Міністр Айварас Абромавичус.

  “Ми маємо спільну мету — побачити, що реформи в Україні стрімко рухаються вперед”, — зазначив Крістіан Даніельссон.

  Представники Європейського Союзу мали змогу зустрітися з виконавчим комітетом Національної ради реформ у складі Міністра Айвараса Абромавичуса, заступника голови Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа та голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганни Гопко. Крім того, на зустрічі були присутні заступник Міністра - Торговий представник України Наталія Микольська та директор департаменту координації міжнародних програм Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олена Трегуб.