• In English
 • Міністерство фінансів України запустило другий модуль проекту "Є-Дата" під назвою "Службовий кабінет"
  опубліковано 26 жовтня 2015 року о 19:06

  Сьогодні, 26 жовтня, на порталі «Є-Дата» (e-data.gov.ua) запрацював другий модуль проекту – «Службовий кабінет».
  Міністерство фінансів України продовжує впроваджувати революційну IТ-платформу, портал «Є-дата», яка дозволяє зробити використання державних коштів прозорим, задовольняє інтерес та право громадськості на оперативне отримання достовірної інформації щодо державних транзакцій, а також покращує ситуацію в боротьбі з корупцією, адже тепер кожен громадянин може легко та безкоштовно відслідковувати платежі всіх державних органів та підприємств, адресата державних коштів, їх призначення та суми в режимі реального часу.

  Запуск першого модулю порталу у вересні дозволив відслідковувати всі платежі, які проходять через Державну казначейську службу, а це близько 1 млн. транзакцій за добу, у режимі реального часу.

  Запуск другого модулю проекту «Є-Дата» під назвою «Службовий кабінет» означає, що відтепер відкрито доступ до робочих кабінетів, посередництвом яких розпорядники та одержувачі бюджетних коштів зможуть розкривати інформацію про їх використання. Ця інформація, відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», має бути оприлюднена не пізніше 4 листопада поточного року. Це, в свою чергу, надасть можливість аналізувати показники обласних та місцевих бюджетів у розрізі виконання бюджетних програм.

  Наступний модуль, який буде відкрито на порталі «Є-дата» – розкриття інформації державними підприємствами та підприємствами, які мають державну частку.

  Усі інструкції та роз’яснення щодо отримання електронних ключів, реєстрації кабінетів та правил заповнення форм звітності буде розміщено безпосередньо на порталі e-data.gov.ua, а також на сторінці проекту в мережі Facebook.

  З додатковими питаннями можна звертатися через форму зворотного зв’язку на сайті, за електронною адресою e-data@minfin.gov.ua або через сторінку проекту у Facebook.