• In English
 • Олексій Павленко: Україна відкрита до нових напрямів аграрної співпраці зі США
  опубліковано 26 жовтня 2015 року о 18:47

  "Співпраця в галузі сільського господарства є одним із найбільш важливих напрямів економічного співробітництва між Україною та США. Системні реформи, що тривають у вітчизняному аграрному секторі є доказом для наших американських партнерів, що Україна готова до продовження надійних відносин в АПК та відкрита до нових напрямів співпраці", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Україні Олексій Павленко під час зустрічі із Міністром торгівлі США Пенні Прітцкер у рамках її робочого візиту до Києва.

  Олексій Павленко розповів про результати успішних реформ, що тривають у агросекторі. Зокрема, за даними Національної ради реформ  галузь є однією із лідируючих за реформуванням - із прогресом 80%. За офіційними даними Кабінету Міністрів України, Мінагрополітики належить до ТОП-7 міністерств за кількістю виконаних завдань зазначених у Програмі діяльності Уряду.

  Як повідомив Міністр, суттєвими є досягнення Мінагрополітики в антикорупційній боротьбі, дерегуляції аграрного сектору, диверсифікації експортних напрямків. Важливим напрямом аграрної політики Міністерства залишається підтримка малих та середніх агровиробників.

  "Ми вдячні Уряду та громадським організаціям Сполучених Штатів за підтримку агросектору України, який зараз особливо потребує інвестицій для розвитку. Зокрема, програмою USAID було виділено 3.2 млн. доларів США на підтримку малого та середнього агробізнесу в Україні.  Мінагрополітики готове представити низку привабливих напрямів аграрного сектору, що заслуговують на увагу американських інвесторів та гарантувати сприятливі умови для їх роботи в Україні», - наголосив Олексій Павленко.