• In English
 • Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив нового радника з питань інформаційної політики Криму
  опубліковано 26 жовтня 2015 року о 18:40

  26 жовтня 2015 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець ухвалив рішення про призначення радником з питань інформаційної політики Криму журналіста, продюсера, громадського діяча у справах кримськотатарського народу Еміне Джеппар. Рішення щодо призначення прийнято на підставі рекомендації Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

  Як зазначив Юрій Стець, ключовими завданнями Еміне Джеппар будуть, так само, забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму та поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі.

  Юрій Стець: «Еміне Джеппар продовжить працювати над тим, щоб Крим був актуальним у національних, регіональних медіа, та забезпечуватиме поширення інформації про півострів за межі України. Це людина з відкритим серцем, яка вболіває за долю свого народу, і, я впевнений, робитиме все можливе на протидію згортання свободи слова в Криму».

  «Моя 5-річна донька колись спитала мене: «Мамо, а чому ми їдемо з Криму? Коли ми повернемось? ». Тоді я не знайшла потрібної відповіді. Мені її хочеться мати, тому я дію. Все, що я робила та робитиму у професії - пошук цієї відповіді», - прокоментувала призначення Еміне.

  Нагадаємо, що донедавна радником Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму був Сергій Костинський, якого 14 вересня 2015 року Указом Президента України призначено членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.