• In English
 • Павло Розенко: За новим порядком субсидії отримали вже понад 3,5 млн. українських сімей
  опубліковано 23 жовтня 2015 року о 13:21

  Станом на сьогодні вже понад 3,5 млн. українських сімей отримали субсидії за новим порядком в умовах реформованої системи субсидій. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко на брифінгу у Будинку Уряду 23 жовтня.

   «Станом на сьогодні вже понад 3,5 млн. українських сімей отримали субсидії за новим порядком в умовах реформованої системи субсидій. Ще приблизно 200 тис. заяв знаходяться в управліннях соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій на розгляді. Таким чином, сьогодні ми можемо сказати, що за субсидіями на житлово-комунальні послуги до нас звернулося приблизно 3,8 млн. українських родин», - сказав Павло Розенко.

  При цьому він нагадав, що за аналогічній період минулого року у програмі системи субсидій було лише 450 тис. українських сімей.

  «За рахунок проведення реформи системи субсидій, за рахунок відкриття нових можливостей, які зробив Уряд протягом останніх 4-х місяців, вдалося залучити до системи субсидій приблизно в 7 разів більше родин і покрити та збільшити у 7 раз ефективність системи субсидій в Україні», - наголосив Міністр.

  За його словами, найкраща ситуація щодо оперативності призначення субсидій виглядає у Сумській, Житомирській, Кіровоградській, Донецькій, Полтавській, Вінницькій областях та місті Київ; найгірша - в Одеській та Закарпатській областях.