• In English
 • У рамках офіційного візиту до Грузії відбулася зустріч начальників Генеральних штабів Збройних Сил України та Грузії
  опубліковано 21 жовтня 2015 року о 14:22

  Сьогодні, 21 жовтня, завершується офіційний візит до Грузії делегації Збройних Сил України, яку очолив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.

  20 жовтня у Генеральному штабі Збройних Сил Грузії відбулася офіційна зустріч начальника Генштабу Збройних Сил України зі своїм грузинським колегою генерал-майором Вахтангом Капанадзе.

  Делегації Збройних Сил України та Грузії обговорили актуальні питання безпеки, визначили подальші напрями двостороннього співробітництва у військовій сфері. Грузинську сторону було поінформовано стосовно поточного стану та перспектив проведення антитерористичної операції на Cході України.

  Також делегації Збройних Сил України та Грузії взяли участь у церемонії покладання вінків до Меморіалу загиблих Героїв за єдність Грузії.

  Українська делегація відвідала Національний тренувальний центр «Крцанісі» та мала змогу ознайомитись із замислом і ходом міжвідомчих урядових командно-штабних навчань «Дідгорі – 2015». Головною метою цих навчань є удосконалення взаємодії між різними урядовими інститутами в кризовій і бойовій обстановках, покращення системи управління та контролю й підготовка штабів ЗС Грузії.

  Окрім цього, начальник Генерального штабу Збройних Сил України відвідав медико-психологічний реабілітаційний центр Міністерства оборони Грузії у м. Церовані, в якому на даний час отримують психологічну допомогу учасники АТО – військовослужбовці Збройних Сил та Національної гвардії України.

  Генерал армії України Віктор Муженко подякував грузинській стороні за теплий прийом та гостинність, а також висловив вдячність за можливість направлення українських військовослужбовців на реабілітацію до Грузії.