• In English
 • У Запорізькій області учасники АТО зможуть отримати понад 1200 гектарів землі
  опубліковано 21 жовтня 2015 року о 10:28

  У Запорізькій області учасники АТО зможуть отримати 1213,18 га земель для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва. Земельні масиви такою площею зарезервували для військових землевпорядники у 20 сільськогосподарських районах регіону.

  Найбільшу кількість земель внесли до резерву у Мелітопольському та Чернігівському районах. Учасники АТО, які виявили бажання отримати землю у власність на території області можуть ознайомитися з переліком та схемами земель на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області. Перелік зарезервованих масивів оновлюється.

  При поданні заяви на отримання землі землевпорядники надають військовослужбовцям та членам їх сімей консультативну допомогу в оформленні документів. Учасники АТО також можуть ознайомитись з графічними матеріалами та іншою інформацією про земельні наділи.

  У Запорізькій області виявили бажання отримати земельні ділянки 1 280 учасників АТО. Вже отримали дозволи на розробку документації із землеустрою 665 військових на землі загальною площею 445,02 гектарів. Інші звернення перебувають на стадії розгляду.

  Довідково

    Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.