• In English
 • Для посилення підрозділів охорони кордону на Сході України направлено ще 27 сучасних автомобілів
  опубліковано 21 жовтня 2015 року о 10:20

  Чергова колона автомобільної техніки, яка посилить підрозділи охорони кордону на Сході України, виїхала з території окремої комендатури охорони та забезпечення Держприкордонслужби, що в Києві.

  До кордону вирушили ще 27 транспортних засобів, серед яких мікроавтобуси Ford, важка техніка для проведення інженерних робіт, а також броньовані позашляховики «Козак». Зазначену техніку прикордонне відомство отримало в рамках проекту міжнародно-технічної допомоги, а також закупило за бюджетні кошти.

  Варто зазначити, що Державна прикордонна служба України постійно здійснює переоснащення та оновлення застарілої техніки сучасними зразками. Так, наприклад 39 патрульних автомобілів підвищеної прохідності Volkswagen Amarok, які були направлені тиждень тому на західну ділянку, вже використовуються в охороні державного кордону.

  Як вже зазначалося, протягом останнього часу для посилення держрубежу загалом направлено понад 500 технічних засобів, що були отримані за рахунок закупівлі за бюджетні кошти, а також в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги.