• In English
 • Уряд затвердив порядок підготовки резервістів цивільного захисту
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 15:53

  Уряд затвердив порядок підготовки резервістів цивільного захисту. Відповідну постанову Кабінету Міністрів № 824 «Про затвердження Порядку та обсягів підготовки осіб, які уклали контракти про перебування у резерві служби цивільного захисту, і строків проведення навчальних та перевірочних зборів» прийнято 13 жовтня 2015 р.

  Цей нормативно-правовий акт прийнято відповідно до частини п’ятої статті 107 Кодексу цивільного захисту України. Постанова набирає чинності з 1 січня 2016 року.

  Документом визначено механізм підготовки осіб, які уклали контракти про перебування у резерві служби цивільного захисту, і строки проведення навчальних та перевірочних зборів.

  Підготовка резервістів цивільного захисту здійснюється шляхом проходження ними курсу базової підготовки у навчально-методичних центрах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності або в органах управління та підрозділах ДСНС.

  Для цього один раз на рік проводитимуться навчальні та перевірочні збори, місце і дата проведення яких, а також програма визначаються ДСНС. 

  На строк підготовки резервісти цивільного захисту забезпечуються житловим приміщенням, безоплатним харчуванням та медичним обслуговуванням.

  Керівники органів управління, підрозділів інформують резервістів цивільного захисту і роботодавців про місце та строки проведення зборів не пізніше, ніж за один місяць до початку проведення навчальних зборів та за сім днів до початку проведення перевірочних зборів.