• In English
 • Голова НКРЕКП провів робочу зустріч з представниками місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні (USAID)
  опубліковано 16 жовтня 2015 року о 16:36

  16 жовтня відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з  представниками місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні (USAID) та представниками Проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (МЕР), який фінансується за підтримки USAID.

  Зустріч була ініційована у зв’язку з нещодавніми кадровими змінами у складі місії USAID в Україні та Проекту МЕР. Від місії USAID в Україні були присутні: ЛуісВеласкез – менеджер з питань енергетики Офісу економічного зростання, Андрій Нестеренко – старший спеціаліст з енергетики та муніципальних фінансів. Також від Проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» - Лоуренс Гуд – керівник Проекту USAID МЕР, Дмитро Ємельяненко – заступник керівника Проекту USAID МЕР, Веса Анті Лаппалайнен – міжнародний експерт з питань регуляторної політики Проекту USAID МЕР.

  Під час зустрічі присутні поділились своїм баченням щодо коротко- та середньострокових програм співробітництва з НКРЕКП.

  Також учасники зустрічі обговорили питання щодо стану підготовки проекту закону України про Комісію, проблеми реформування газового, електричного секторів та сфери комунальних послуг.

  Наприкінці зустрічі Дмитро Вовк подякував представникам місії USAID в Україні та Проекту МЕР за надану підтримку та готовність і в подальшому надавати допомогу НКРЕКП щодо вдосконалення системи регулювання енергетичного сектору та комунальної сфери України.