• In English
 • На Івано-Франківщині завершується практична фаза українсько-польського навчання “Безпечне небо – 2015”
  опубліковано 15 жовтня 2015 року о 14:43

  На Івано-Франківщині завершується практична фаза українсько-польського навчання «Безпечне небо – 2015». Учасники навчання підвищують сумісність в ході операцій із забезпечення безпеки повітряного простору, виконуючи спільні завдання в регіоні колективної безпеки. Льотні екіпажі та бойові розрахунки переймають досвід та удосконалюють практичні навички під час виконання завдань з протиповітряної оборони важливих державних об’єктів.

  Підрозділи авіації і протиповітряної оборони повітряних сил спільно відпрацьовують завдання із забезпечення безпеки повітряного простору та протидії повітряним суднам, які можуть використовуватися для здійснення терористичних актів з повітря проти населення та об’єктів інфраструктури. У ході спільних польотів військові авіатори відпрацьовують порядок організації та проведення чергування в повітрі винищувальної авіації, взаємодію між органами управління збройних сил України та Республіки Польща.

  Керівництво навчань оцінює дії чергових сил під час перетинання повітряним судном українсько-польського кордону, його відхилення від плану польоту та подальшого перехоплення і виведення «літака-порушника» за межі повітряного простору України.

  До навчань залучаються 6 літаків і вертольотів винищувальної і транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України та транспортний літак С-295 Збройних сил Республіки Польща.