• In English
  • Арсеній Яценюк: Позиція Міністерства енергетики та вугільної промисловості наражає на ризик отримання Україною 300 млн. дол. на закупівлю газу
    опубліковано 15 жовтня 2015 року о 13:58

    Позиція Міністерства енергетики та вугільної промисловості наражає на ризик отримання Україною 300 мільйонів доларів на закупівлю природного газу на західному кордоні: «Завтра ми поставимо в цьому питанні серйозну крапку», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні антикризового енергетичного штабу в четвер, 15 жовтня.

    Арсеній Яценюк повідомив, що 16 жовтня відбудеться нарада членів Кабінету Міністрів України з представниками Світового банку, МВФ, ЄБРР та іншими західними партнерами щодо питання отримання 300 мільйонів доларів на закупівлю природного газу на західному кордоні.

    «Позиція Міністерства енергетики та вугільної промисловості не просто поставила під питання – а під ризик отримання 300 мільйонів доларів, які необхідні для України. Завтра я проведу відповідну нараду і поставимо в цьому питанні серйозну крапку», - підкреслив Глава Уряду.