• In English
 • Члени НКЦПФР зустрінуться з представниками Комісії з цінних паперів і бірж США
  опубліковано 15 жовтня 2015 року о 09:55

  Члени Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) проведуть ряд зустрічей з представниками Комісії з цінних паперів і бірж США (U.S. Securitiesand Exchange Commission), які перебуватимуть у Києві з 15 по 21 жовтня.

  Візит делегації американського регулятора відбувається в рамках програми USAID FINREP-II (Програма розвитку фінансового сектору), метою якої є імплементація кращих міжнародних практик для забезпечення ефективного нагляду та розвитку фондового ринку в Україні.

  Представники SEC обговорять імплементацію в українське законодавство принципів Міжнародної асоціації регуляторів фондових ринків (IOSCO), які дозволять Україні приєднатися до Багатостороннього меморандуму про взаєморозуміння щодо консультування та співробітництва і обміну інформацією IOSCO. Зокрема, йдеться про повноваження проводити розслідування правопорушень, отримувати інформацію від будь-яких фізичних та юридичних осіб, надання регулятору доступу до інформації з обмеженим доступом, забезпечення конфіденційності інформації, можливостей і процедур обміну інформацією з обмеженим доступом з іноземними регуляторами тощо.

  Також обговорюватимуться питання майбутньої операційної незалежності НКЦПФР, що відповідає принципам IOSCO, виконання відповідних рекомендацій МВФ щодо фінансового сектору тощо.

  Делегація американського регулятора зустрінеться також з представниками інших державних органів, зокрема Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури, Національного банку, Міністерства закордонних справ.