• In English
 • МІП: Введено в дію радіомовний FM-передавач для трансляції програм Луганської ОДТРК на частоті 99,5 МГц
  опубліковано 14 жовтня 2015 року о 09:24

  13 жовтня під головуванням заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової відбулося засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП України.

  Під час засідання голова Концерну РРТ Володимир Іщук  повідомив, що поблизу Луганська, власними силами Концерну РРТ, введено в дію радіомовний FM-передавач для трансляції програм «Радіо Пульс» Луганської ОДТРК на частоті 99,5 МГц. Після отримання коштів з бюджету потужність передавача буде збільшена.

  Робота передавача забезпечила доступ мешканців Станично-Луганського району та частково м. Луганськ до програм Луганського обласного радіо. При цьому використано наявний передавач меншої потужності, а антенно-фідерний тракт змонтовано з резервних матеріалів.

  Разом з тим, юристи Міністерства інформаційної політики України розпочали готувати постанову для подальшого забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення в Одеській, Херсонській, Харківській областях та в зоні АТО.