• In English
 • Арсеній Яценюк - Голові ДФС: "Потрібні системні і персональні рішення по податковій і митній службі"
  опубліковано 13 жовтня 2015 року о 15:37

  Для прийняття радикальних рішень в Державній фіскальній службі час фактично вичерпаний. Потрібні системні і персональні рішення по податковій і митній службах, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду у вівторок, 13 жовтня.

  Арсеній Яценюк підкреслив, що згідно зі звітом Transparency International у Державної фіскальної служби України «дуже погані показники».

  Він повідомив, що два дні тому провів зустріч із Головою Державної фіскальної служби. Арсеній Яценюк нагадав, що ставив Голові ДФС низку доручень, перше з яких – «почати набір абсолютно нових людей, за тим самим підходом, як в Національній поліції».

  «Чекаю прийняття цього рішення. І часу все менше, його практично не залишилося», - додав він.

  Ще одне завдання Голови ДФС - призначити заступника керівника Державної фіскальної служби, який буде відповідати за митницю: «Було б добре, щоб він не мав ніякого відношення до чинної української митниці. Тому що зміна облич не призводить до зміни системи, якщо ця людина з системи».

  Арсеній Яценюк підкреслив, що затверджена концепція реформування ДФС була схвалена західними партнерами і є частиною програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.

  «З Міністром фінансів і керівником Державної фіскальної служби ми поставимо крапку в питанні реформування ДФС. Відношення до платників податків в системі ДФС, на жаль, практично не змінилося. Змінилася тільки назва - з податкової адміністрації на Державну фіскальну службу», - підкреслив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр звернувся до Голови Державної фіскальної служби і Міністерства фінансів: «Мені потрібні конкретні рішення по податковій і митній службі. Це системні і персональні рішення».