• In English
 • Ігор Гоцул зустрівся зі спортивною громадою Запорізької області
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 18:09

  Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул провів зустріч зі спортивною громадськістю області, під час якої поінформував про реформи, що впроваджує Міністерство, та сприяння розвитку спорту, зокрема в Запорізькій області.

  Так, за словами Ігоря Гоцула, на виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, що саме триває в Запоріжжі, буде розглянуто пропозицію щодо завершення реконструкції Палацу спорту «Юність» за кошти державного бюджету. Урядовець запевнив, що Міністерство цю пропозицію підтримує.

  У свою чергу, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін зазначив, що область також готова співфінансувати реконструкцію палацу. Він підкреслив, що Запоріжжя завжди називали столицею ігрових видів спорту, але наразі для їх розвитку бракує відповідної інфраструктури.

  Начальник Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації Наталія Власова доповнила, що в області наразі дійсно немає відповідної матеріально-технічної бази, великих сучасних спортивних залів, не вистачає коштів і на гідну підтримку спортсменів.

  Разом з тим, облдержадміністрація з великою увагою ставиться до розвитку спорту та намагається розв’язувати проблеми. Наприклад, з обласного бюджету 800 тис. грн. субвенції було розподілено між спортивними закладами районів області, заснована та виплачується премія 25 кращим спортсменам області, найближчим часом премія на загальну суму 80 тис. грн. буде розподілена між спортсменами, які братимуть участь в Олімпійських іграх 2016 року.

  Під час зустрічі також йшлося про необхідність зміни загальних підходів до розвитку спорту. На думку першого заступника Міністра, сьогодні не варто намагатися зберігати або відновлювати радянську систему розвитку спорту, адже вона не відповідає сучасним реаліям, і ці спроби матимуть погані наслідки.

  Ігор Гоцул окреслив ті зміни, які дозволять наблизити український спорт до європейських стандартів, зокрема, передача повноважень федераціям, зміни у підходах до фінансування тощо.