• In English
 • Олексій Павленко: Аграрна галузь Миколаївщини є привабливою як для вітчизняних, так і для закордонних інвесторів
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 16:05

  «Агросектор був і залишається найбільш привабливою галуззю для інвестицій в Україні. Галузь продовжує активний розвиток і особливо потребує залучення сучасних технологій, досвіду та капіталовкладень», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час інвестиційного форуму «Миколаївщина – надійний партнер» у м.Миколаїв.

  За даними Державної служби статистики України, за січень-червень 2015 року власні капіталовкладення в агросектор України зросли майже на 1 млрд. грн. порівняно з відповідним періодом минулого року та становлять 9.4 млрд. грн. (8.5 млрд. грн. за 6 місяців 2014 року).

  Міністр підкреслив, що у Миколаївський області є приклади успішних інвестпроектів. Зокрема, ідеться про будівництво та реконструкцію корівників (1,6 тис. голів), комплексів з утримання свиней (4,5 тис гол), овочесховищ (1,5 тис. тонн), тепличного комплексу (1 га), об’єктів з переробки с/г продукції. Ці проекти дали можливість залучити в область понад 650 млн. гривень.

  До кінця 2015 року світовий лідер компанія Bunge планує ввести в експлуатацію комплекс з переробки олійних культур на Миколаївщині.

  «Аграрна галузь регіону має хороший потенціал та є привабливою як для вітчизняних, так і для закордонних інвесторів. Завдання Мінагрополітики – всебічно сприяти залученню інвестицій до розвитку АПК Миколаївщини», - наголосив Олексій Павленко.