• In English
 • Регіони мають активніше долучатися до Програми житлових субсидій та освоєння державної субвенції
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 14:05

  Регіони мають активніше долучатися до Програми житлових субсидій та освоєння державної субвенції. Про це сказала начальник управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталія Хоцянівська 8 жовтня під час селекторної наради за участю центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державних адміністрацій.

   «Станом на 1 вересня рівень розрахунків населення за спожиті послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води складає 115,9%, а заборгованість населення за ці послуги -  4 млрд. 700 млн. гривень», - зазначила вона.

  Вона закликала регіони не збавляти темп розрахунків і максимально ефективно налагодити роботу в областях з оформлення та надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг: «Програма житлових субсидій гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни вартості послуги і дозволяє вчасно розраховуватися з підприємствами теплопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства».

  Наталія Хоцянівська також зауважила, що регіони мають активніше долучатися до освоєння коштів на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що постачалися населенню: «Загальна сума виділеної субвенції складає 5 млрд. 600 млн. гривень. Заборгованість з різниці в тарифах, яка виникла на підприємствах станом на 1 липня цього року, включена до розподілу субвенції по регіонах».