• In English
  • Андрій Пивоварський ознайомився з роботою оновленої зони контролю на авіабезпеку в аеропорту "Бориспіль"
    опубліковано 07 жовтня 2015 року о 11:30

    6 жовтня Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський під час візиту до аеропорту «Бориспіль» ознайомився з роботою нової зони контролю на авіабезпеку аеропорту.

    Оновлена технологія проходження контролю на авіаційну безпеку передбачає 2 етапи проходження формальностей. Ідентифікація пасажира і зчитування даних посадкового талону тепер відбувається одразу перед зоною перевірки на безпеку, а не безпосередньо перед сканером, що дозволило майже удвічі скоротити час очікування та зробило проходження формальностей більш комфортним.

    Андрій Пивоварський висловив сподівання, що нова технологія дозволить скоротити черги та буде позитивно сприйнята пасажирами. «За останні роки «Бориспіль» отримав значні кошти для розвитку інфраструктури. Тепер його завдання – крок за кроком працювати над клієнтоорієтованістю. Оновлення зони контролю на безпеку – чудове підтвердження того, що головні повітряні ворота України стають зручнішими для пасажирів. І ми продовжимо покращувати Бориспіль, щоб зробити його сучасним європейським аеропортом», – зауважив Міністр.