• In English
 • Запорізький електровозоремонтний завод продовжує завантажувати свої потужності та отримувати нові замовлення на ремонт від Укрзалізниці
  опубліковано 07 жовтня 2015 року о 11:39

  Після зміни керівництва Запорізького електровозоремонтного заводу, яке взялося налагодити його ефективну роботу, підприємство перейшло на повний робочий тиждень, персонал вчасно та в повному обсязі отримує заробітну плату, відсутня заборгованість з виплати обов’язкових платежів до фондів усіх рівнів. Цього вдалося досягти насамперед завдяки отриманню нових замовлень та завантаженню заводських потужностей.

  Так, з початку 2015 року ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» виконало ремонти 10 електровозів для залізниць України на суму 60,7млн грн. На даний час на підприємстві у стані готовності від 10% до 95% знаходяться 9 електровозів на загальну суму 68,4 млн. грн. Крім того, завод отримав від Укрзалізниці додаткове замовлення на ремонт 17 електровозів на загальну суму 84,5 млн. грн., а також на капремонт і модернізацію 4 електровозів на суму 57,5 млн. грн.

  ЗЕРЗ отримав замовлення на виготовлення комплектуючих для ремонту на суму 63 млн. грн. та уклав 8 додаткових угод на реалізацію своєї продукції на загальну суму 119,9 млн. грн.

  З метою розширення співробітництва між українськими підприємствами, які працюють у галузі машинобудування, 18 вересня на заводі відбувся регіональний економічний форум, в якому взяли участь представники Укрзалізниці, всіх залізниць України, основних підприємств Дніпропетровська, Запоріжжя та інших міст України. В результаті керівництву ЗЕРЗ вдалося домовитися про зниження ціни на продукцію електрометалургійного заводу «Дніпроспецсталь». Підписаний з ним контракт передбачає закупівлю на суму 1,5 млн. грн., яку буде здійснено за ціною на 30% нижче, ніж у попередніх контрактах.

  Також досягнуто домовленості про 12% знижки на постачання колісних бандажів, 45% знижки – на електроізоляційні матеріали, 30% знижки – на напівоброблені осі. Також досягнуто домовленості ще з 4 українськими підприємствами на постачання кабельно-провідникової продукції, трансформаторного мастила та інших видаткових матеріалів.