• In English
 • Одеські землевпорядники запропонують інвесторам взяти в оренду більше 7300 гектарів землі
  опубліковано 07 жовтня 2015 року о 11:15

  У листопаді цього року землевпорядна служба Одещини планує продати на земельних аукціонах права оренди 7369,34 га землі. Інвесторам запропонують взяти в користування землю для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Загалом фахівці Головного управління Держгеокадастру Одеської області та його територіальних органів включили до переліку інвестиційно-привабливих земель 156 ділянок.

  Наділи розташовані на території 11 районів області. Найбільшу кількість ділянок планують віддати в оренду у Фрунзівському (27), Красноокнянському(25), Саратському (21), Комінтернівському (20) та Болградському (20) районах. Решта земель розташована у Великомихайлівському (12), Миколаївському (10), Тарутинському (8), Ананьївському (5), Біляївському (5) та Котовському (3) районах Одеської області.

  Права оренди на земельні ділянки продадуть на відкритих конкурентних торгах. Наразі у землевпорядному відомстві оголосили 10 конкурсів для визначення виконавця аукціону. Триває відбір претендентів.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».