• In English
 • Реформу державної служби в Україні обговорено під час поїздки Голови Нацдержслужби Костянтина Ващенка до США
  опубліковано 06 жовтня 2015 року о 10:33

  Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко у складі української делегації з 27 вересня по 2 жовтня 2015 року перебував з робочою поїздкою у США.

  Під час візиту у м. Вашингтоні Костянтин Ващенко мав зустрічі з губернаторами, сенаторами, виконуючим обов'язки директора Офісу з управління персоналом США (The United States Office of Personnel Management (OPM); Директором Офісу виконавчого Секретаріату Офісу з управління персоналом США; спеціальним радником з питань Європи та Євразії при офісі Віце-Президента США; Віце-президентом програм Європи і Азії, Африки, Латинської Америки і Кариб Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy, NED); міжвідомчим експертом Центру прикладних досліджень з питань конфліктів, Інститут миру США; заступником директора Управління з питань Східної Європи Державного департаменту США; спеціалістом Комітету з питань міжнародних відносин Сенату США.

  В рамках зазначених зустрічей Головою Нацдержслужби презентовано проект нової редакції Закону України «Про державну службу» та здійснено обмін досвідом  щодо реформування системи державної служби.

  Під час діалогу з Жозеттою Р. Робінсон - Директором Офісу виконавчого Секретаріату Офісу з управління персоналом Сполучених Штатів Америки, Костянтин Ващенко звернувся з проханням здійснити експертизу проекту Закону України «Про державну службу». Американські колеги з зацікавленістю погодилися надати експертну допомогу та провести експертизу законопроекту.

  Окрім того, було досягнуто домовленості щодо налагодження співпраці  та підписання меморандуму про співробітництво у формі обміну листами.

  В ході візиту до Сполучених Штатів Америки Голова Нацдержслужби також мав зустрічі з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Національного демократичного інституту міжнародних відносин (NDI), які висловили готовність надати технічну допомогу та тим самим підтримати процес реформування системи державної служби в Україні.