• In English
 • У Мін'юсті пройшло чергове засідання Конкурсної комісії НАЗК
  опубліковано 06 жовтня 2015 року о 10:18

  У Міністерстві юстиції пройшло друге засідання у рамках другого етапу відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), в ході якого члени Конкурсної комісії заслухали 7 кандидатів.

  «Сьогодні пройшло друге засідання комісії в рамках другого раунду відбору членів НАЗК. Члени комісії зустрілися з другою групою кандидатів, які вдало пройшли перший етап відбору. Кандидати коротко розповіли учасникам комісії про себе, свій досвід у сфері запобігання та боротьби з корупцією, а також презентували план запуску агентства, власне бачення його структури, розподілу повноважень», - зазначила перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова.

  Вона також повідомила, що загалом сьогодні співбесіду пройшли 7 учасників. Один із претендентів відмовився брати участь у співбесіді. Ще один надіслав прохання перенести співбесіду на наступне засідання в зв’язку з відрядженням, яке було задоволено комісією. Так само було прийняте рішення на наступному засіданні надати слово для представлення своєї позиції двом претендентам, які звернулися з відповідною заявою щодо можливого конфлікту інтересів з одним із членів комісії.

  Разом з тим, учасники заходу визначили, що наступне засідання відбудеться через тиждень, у понеділок 12 вересня.

  Як повідомлялося раніше, 28 вересня почався другий етап відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції, коли перша група з 11 кандидатів могла розповісти про себе, представити план створення агентства та пройти співбесіду з членами Конкурсної комісії.

  22 вересня пройшов перший етап відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції. Конкурсна комісія допустила до другого туру 20 претендентів із 53, які подали відповідні документи.