• In English
 • 14 жовтня відзначатиметься День захисника України
  опубліковано 02 жовтня 2015 року о 18:17

  Утворено Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2015 році Дня захисника України та затверджено план заходів. 30 вересня 2015 р. прийняті розпорядження Кабінету Міністрів України № 1023-р «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2015 році Дня захисника України» та № 1022-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2015 році Дня захисника України».

  Очолить оргкомітет, до якого входять як представники влади, так і громадськості, міністр оборони.

  Передбачено проведення урочистих заходів з нагоди відзначення Дня захисника України за участю представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, представників ветеранських, волонтерських, козацьких, громадських організацій.

  Не залишаться поза увагою і ветерани – їх відвідають як за місцем проживання, так і в госпіталях, лікарнях, інших закладах охорони здоров’я.  До того ж буде проведено вивчення стану матеріального та соціально-побутового забезпечення ветеранів війни та осіб, які стали інвалідами внаслідок участі в антитерористичній операції, а також членів їх сімей для визначення їх потреб та надання їм в установленому порядку матеріальної та іншої допомоги.

  Окрім цього, передбачено цілу низку інформаційно-просвітницьких заходів - лекцій, засідань за круглим столом, демонстрації фільмів, виставок фото- та архівних документів тощо.