• In English
 • На Миколаївщині для військових АТО зарезервували понад 2 500 гектарів землі
  опубліковано 02 жовтня 2015 року о 17:54

  Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Миколаївської області включили до переліку земель, що можуть бути надані учасникам АТО, 168 земельних масивів площею 2498,7 гектара. Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення садівництва та особистого селянського господарства.

  Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Новобузькому – 254,393 га, Миколаївському – 358,597 га, Очаківському – 230,0 га, Снігурівському – 247,0 га – районах Миколаївщини.

  «В області існує потреба у визначенні додаткових земельних масивів для військових. Землевпорядники спільно з органами місцевого самоврядування резервують землі, щоб всі учасники АТО мали можливість отримати ділянки для своїх потреб», - відзначила Наталя Ільчанінова, керівник землевпорядної служби Миколаївщини.

  Учасники АТО та члени родин загиблих воїнів можуть ознайомитись з переліком вільних земель на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

   

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.