• In English
 • Голова Казначейства Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою в Одеській області
  опубліковано 01 жовтня 2015 року о 18:40

  З 1 по 3 жовтня 2015 року Голова Казначейства перебуває з робочою поїздкою в Одеській області.

  Свій візит Тетяна Слюз розпочала з проведення розширених нарад в Саратському, Татарбунарському, Кілійському та Ізмаїльському районах за участю голів райдержадміністрацій, районних рад, сільських і селищних  голів, начальників фінансових управлінь, розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, начальників управлінь Державної казначейської служби України.

  На зазначених нарадах обговорювалися зміни до Бюджетного кодексу України, актуальні питання децентралізації влади, переваги казначейського обслуговування та можливість виникнення певних ризиків при переході установ місцевих бюджетів на обслуговування до установ банків державного сектору та інші.

  Під час своїх виступів Голова Казначейства акцентувала увагу на забезпеченні виконання вимог Закону України від 11.02.2015 № 183-VIII “Про відкритість використання публічних коштів”, окремо зупинилась на перевагах застосування усіма учасниками бюджетного процесу системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням електронно-цифрового підпису через програмно-технічний комплекс “Клієнт Казначейства-Казначейство”.

  У ході візиту Тетяна Слюз планує також відвідати Ренійський, Болградський, Тарутинський, Арцизький,  Біляївський, Комінтернівський райони Одеської області, міста Южне та Теплодар. 

  Упродовж робочої поїздки Тетяни Слюз учасники нарад матимуть нагоду отримати вичерпні відповіді безпосередньо від Голови Казначейства та налагодити результативний діалог, важливий для територіальних громад та місцевих державних установ.