• In English
 • Міжнародна спільнота надає плідну та ефективну допомогу Україні в питаннях медичного забезпечення
  опубліковано 01 жовтня 2015 року о 18:33

  На цьому сьогодні, 1 жовтня, наголосив заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

  «Хочу висловити вдячність таким країнам, як Німеччина, США, Великобританія, Латвія, Ізраїль, Литва, Естонія, Італія, Австрія, Франція, Болгарія, Румунія, Греція, Польща, Словаччина, Угорщина. Це ті країни, які надали нам допомогу в лікуванні та реабілітації наших героїв», – наголосив заступник Міністра оборони України, окремо відзначивши допомогу Великобританії та Польщі в реформуванні військової медицини.

  За словами Юрія Гусєва, на даний час повернулися на Батьківщину після лікування закордоном 89 українських військовослужбовців. Загалом на лікування за кордон було спрямовано 122 військовослужбовці.

  «У рамках співробітництва із країнами НАТО Україна отримала два мобільних польових госпіталі з США та Канади. Досягнуто домовленостей з Тереччиною про надання Збройним Силам України ще одного польового шпиталю», – повідомив директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба.

  Як він додав, у рамках міжнародного співробітництва тривають переговори та досягнуто певних домовленостей з урядом Японії щодо постачання до військових госпіталів Збройних Сил України сучасного медичного обладнання.