• In English
 • Роман Насіров: Ми готові переходити у нову структуру з одночасним оновленням кадрового складу
  опубліковано 01 жовтня 2015 року о 17:43

  Державна фіскальна служба готова до реорганізації структури та скорочення штату відповідно до затвердженого Міністерством фінансів України штатного розпису.

  «Працівники ДФС не будуть переводитися на посади автоматично. Це буде зовсім новий процес, який ніколи не відбувався раніше. Ті, хто претендують на посади, повинні будуть пройти вдосконалену процедуру відбору, яку було розроблено спільно з представниками консорціуму незалежних НR-консультантів, залученими за ініціативою ДФС», – зазначив Голова ДФС Роман Насіров під час брифінгу для ЗМІ.

  Основною метою діяльності НR-консультантів є привнесення у процес кадрового оновлення ДФС нових стандартів оцінювання та відбору. Після визначення критеріїв відбору для різних категорій фахівців, будуть підбиратися методики оцінювання спеціалістів, співробітників ДФС та послідовно здійснюватиметься  їх застосування. Об’єктивність ґрунтується на тому, що методики, які будуть використовуватися, адаптовані для бізнес-середовища, але водночас ніколи не використовувалися для ДФС. Тобто будь-яке маніпулювання результатами буде унеможливлено.

  Роман Насіров також повідомив, що в службі розпочалася перевірка Міністерства юстиції України щодо виконання закону України «Про очищення влади».

  «Вже за два тижні ми очікуємо результатів діяльності комісії, яка складається з фахівців Міністерства юстиції, Міністерства фінансів та незалежних громадських представників», – наголосив Роман Насіров.

  Водночас процес оновлення кадрового потенціалу в ДФС вже розпочався. На сьогодні вже змінено більше 600 керівників, а до кінця року очікується скорочення штату служби на 20 відсотків. Вдвічі буде скорочено і кількість територіальних органів – податкових інспекцій та збільшено кількість центрів з обслуговування платників податків.