• In English
 • У Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури розпочався новий навчальний рік
  опубліковано 01 жовтня 2015 року о 17:18

  Сьогодні, 1 жовтня, в Центральному будинку художника відбулися урочисті збори з нагоди початку нового 2015-2016 навчального року у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури.

  Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко відвідав урочисті збори і привітав студентів провідного навчального закладу художнього спрямування з початком навчального року.

  «Навчатися в цій академії ексклюзивно і престижно. Її створили видатні митці ще у 1917 році, і вона подарувала світові сотні славних імен. Ці імена відомі як в Україні, так і далеко за її межами – це Василь і Федір Кричевські, Георгій Нарбут, Олександр Мурашко, Михайло Бойчук та десятки інших. Я впевнений, що сьогоднішні студенти цього вишу стануть гідними продовжувачами традиції художньої академії», – зазначив В’ячеслав Кириленко.

  Віце-прем’єр-міністр також запевнив, що Міністерство культури України, як профільне відомство, і надалі відстоюватиме інтереси Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, враховуючи специфіку побудови навчального процесу художнього закладу.