• In English
 • Уряд затвердив зразки нового повсякденного форменого одягу поліції
  опубліковано 30 вересня 2015 року о 14:09

  Такий формений одяг будуть отримувати лише ті працівники поліції, щойно вступили на службу, або працівники міліції, які пройдуть процес переатестації. Про це повідомив очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  За його словами, сьогодні, 30 вересня, на засіданні Кабінету Міністрів України були затверджені зразки нового форменого одягу, зокрема – і нової повсякденної форми поліцейських. Найближчим часом буде розпочато її виробництво.

  Арсен Аваков підкреслив, що форма поліцейського, окрім змісту та результатів роботи нової поліції, стане для суспільства ще одним монітором спостереження за ходом змін.

  «Нову форму поліцейського, як і нові посадові обов'язки та оклади, отримуватимуть лише реформовані підрозділи нової поліції та новопризначені поліцейські, які пройшли атестацію.

  Тому, якщо ви побачите на вулиці людину у формі старої міліції вже після 7 листопада – це означає, що або його підрозділ ще не пройшов процедури, або він сам ще не пройшов атестації. Не означає, що він поганий – просто ще йде процес.

  І навпаки – поліцейський у новій формі буде представляти вже реформований підрозділ поліції. Це буде означати, що він пройшов переатестацію (або знову призначений за конкурсом).

  Ось таке ще й символічне значення форми поліцейського на цей перехідний період», – підкреслив Міністр.

  За його словами, громадськість вже ознайомилася зі зразками робочої форми нового поліцейського патруля. Схожа форма буде у нових дільничних. Крім того, єдиний стиль робочої форми буде витриманий у всіх підрозділів: спецназу, експертів і криміналістів.

  Арсен Аваков також нагадав, що 7 листопада де-юре припинить своє існування міліція, але де-факто триватиме перехідний процес. Він триватиме близько шести місяців.