• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 30 вересня 2015 року о 13:03

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  В межах Донецької області прикордонні наряди зафіксували політ 2 безпілотників, які незаконні збройні формування використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових. Літальні апарати рухалися у напрямку н.п. Костянтинівка.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонні наряди та зведені мобільні групи, що діють в зоні АТО, затримали 6 транспортних засобів.

  Один автомобіль прикордонники зупинили в районі н.п. Новотроїцьке. Ним перевозили вантаж м’яса вартістю 28 тисяч гривень. Ще 3 транспортні засоби зведені мобільні групи затримали поблизу н.п. Золоте, Новотроїцьке та в районі шахти «Південна». Автівки везли одяг і текстильні вироби на 76 тисяч гривень. Всі автомобілі прямували на тимчасово непідконтрольну територію, належних документів на вантажі не було. Крім того, в Марнському та Волноваському районах прикордонні наряди затримали 2 транспортні засоби, які слідували з непідконтрольної території. Автомобілі везли лікарські засоби та 20 тонн металобрухту. Вартість вантажів сягає понад 400 тисяч гривень.