• In English
 • Німецький бізнес відзначає позитивні ефекти реформ
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 18:24

  У рамках підготовки до Німецько-українського бізнес-форуму, який відбудеться 23 жовтня, в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України пройшов круглий стіл з представниками німецьких компаній, що вже тривалий працюють в Україні.

  На зустрічі були присутні одні з найбільших компаній Німеччини, зокрема, DHL InternationalRobertBosh LTD, Metro Cash & Carry, BSM Bosh and Siemens Home Appliance Group та інші.

  Учасники схвально оцінили високу мотивацію Уряду до проведення реформ та позитивний досвід співпраці з центральними органами виконавчої влади. Разом з тим було зазначено, що найгірші часи проходять, а деякі компанії навіть розпочали розширення своїх виробничих потужностей в Україні.  

  «Це дуже хороший сигнал. Ми сподіваємося, що бізнес-форум буде додатковим імпульсом для розширення німецького бізнесу в Україні», - сказав Александр Маркус, представник Делегації німецької економіки в Україні.

  На думку представників німецьких компаній Україна має значний потенціал у сфері виробництва автомобільних запчастин, хімічній промисловості та аграрному бізнесі.