• In English
 • Ефективне впровадження децентралізації неможливе без професійно підготовлених управлінців на місцях, - Геннадій Зубко
  опубліковано 25 вересня 2015 року о 18:01

  Реформа децентралізації є ключовою реформою в Україні. Однак, ефективне впровадження реформи неможливе без професійно підготовлених менеджерів. Про це сказав Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час офіційного закриття першої навчальної програми «Школи мерів».

  «Нами підготовлені законопроекти «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», які вже розглядаються у Верховній Раді України», - зазначив Геннадій Зубко.

  «Ми передаємо повноваження з центрального рівня на місцевий, і їх повинні отримати професіонали», - звернувся Геннадій Зубко до перших випускників Школи.

  Віце-прем'єр-міністр України наголосив, що «державі дуже потрібно, щоб прийшли фахові люди не лише з точки зору політичних процесів, але й точки зору знань та управлінських навичок».

  «Ми надаємо велике значення таким ініціативам як «Школа мерів». Разом у співпраці з Європейським Союзом ми розпочинаємо роботу з налагодження інфраструктури об’єднаних територіальних громад», - підкреслив урядовець.

  Геннадій Зубко зазначив, що «Україна зацікавлена у фаховій підготовці управлінців місцевих менеджерів, які працюватимуть по всій Україні».

  «У державі немає достатніх можливостей для підготовки кадрів, які працюватимуть в органах місцевого  самоврядування. Це дуже велике і амбітне завдання. Ми розраховуємо на підтримку наших європейських партнерів у цьому питанні», - сказав він.

  «Від рівня підготовки місцевих управлінців напряму залежатиме розвиток економіки України», - підкреслив Геннадій Зубко.