• In English
 • Ключові факти щодо подальших етапів процесу реструктуризації
  опубліковано 22 вересня 2015 року о 19:36

  22 вересня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 978-р «Про початок процедури реструктуризації державного та гарантованого державою боргу і його часткового списання», що дозволить юридично провести процес реструктуризації боргу.

  Результати реструктуризації за всіма серіями боргових цінних паперів, як очікується, будуть відомі впродовж жовтня або на початку листопада, а до кінця листопада реструктуризація повинна бути остаточно завершена.

  Завершення процесу реструктуризації боргу очікується до 1 грудня 2015 року.

   

  Голосування у Верховній Раді щодо законодавства, необхідного  для проведення реструктуризації

   

  Минулого четверга Парламент конституційною більшістю у понад 300 голосів ухвалив законодавчі зміни, необхідні для проведення реструктуризації боргу. Це стало яскравим прикладом національної єдності, коли провладна коаліція та опозиція об’єднали зусилля для забезпечення стабільності у державі, продемонструвавши свою зацікавленість у якомога швидшому зростанню економіки України.

  ·3 закони і 1 постанова, ухвалені Верховною Радою, дозволяють запровадити новий інструмент державних запозичень, - «державний дериватив», виплати за яким залежать від темпів зростання ВВП України та у довгостроковій перспективі буде відповідати інтересам як України, так і її кредиторів.