• In English
 • Бюджети Черкащини отримали понад чотири мільйони гривень відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва
  опубліковано 21 вересня 2015 року о 17:27

  З початку року до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 4,23 млн. грн. в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. Отримані кошти направлені до бюджетів різних рівнів та будуть використані на поліпшення стану земель в регіоні.

  Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад знаходиться 13,3 млн. грн. коштів за відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв.  Із них на рахунках обласної ради – 1,52 млн грн, районних рад – 1,42 млн. грн, сільських, селищних і міських – 10,36 млн. гривень.

  Найбільші суми відшкодувань акумульовані на рахунках місцевих рад Звенигородського (3,3 млн. грн) і Черкаського (2,09 млн. грн) районів.

  Кошти планують використовувати на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель, заходи з охорони та підвищення стану земельних ресурсів.

   Довідково

   Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.