• In English
 • Учасники семінарів з енергоефективності мають можливість отримати ще й друковані інформаційні брошури про програму з утеплення житла
  опубліковано 21 вересня 2015 року о 16:42

  Як скористатися державною підтримкою на впровадження енергоефективних заходів? Як зробити будинок енергоефективним? Які переваги встановлення ІТП? Відповіді на ці та інші запитання можна отримати у брошурі, підготовленій Держенергоефективності у співпраці з Проектом USAID  "Муніципальна енергетична реформа в Україні" та Проектами Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

  "Наш пріоритет – надати населенню легкий доступ до інформації про заходи з утеплення. Тому семінари, які ми ініціюємо у районних центрах країни, - це не єдина складова нашої роз’яснювальної кампанії. Нещодавно ми підготували брошуру для наших громадян. Інформація викладена чітко та просто. Описано зміст державної програми, переваги утеплення стін, дахів, заміни вікон, встановлення ІТП тощо, а також наведені умови кредитування банків за програмою з енергоефективності", - наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та зазначив, що брошуру буде розповсюджено на різних публічних заходах, у тому числі на семінарах-практикумах в районних центрах України.

  Нагадаємо, що на сьогодні семінари-практикуми вже проведено у 250 районних центрах України. Зокрема, 18 вересня відбулося 18 заходів. Найбільш зацікавленими у програмі з енергоефективності виявились мешканці таких районів країни: Березанського району (Миколаївська область), Козельщинського району (Полтавська область), Ізюмського району (Харківська область), Немирівського району (Вінницька область), Носівського району (Чернігівська область), Новоукраїнського району (Кіровоградська область), Олевського району (Житомирська область).

   

  Довідково

  Інформаційну брошуру можна завантажити за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/pictures/df_3_falca_GENERAL_2_v17_pess.pdf

   

  23 вересня 2015 року семінари-практикуми для громадян відбудуться у таких райдержадміністраціях:

   

  Літинській РДА

  Братській РДА

  Шацькій РДА

  Комінтернівській РДА

  Любомильскій РДА

  Кременчуцькій РДА

  Синельниківській РДА

  Сарненській РДА

  Іршавській РДА

  Тростянецькій РДА

  Приморській РДА

  Чортківській РДА

  Обухівській РДА

  Коломацькій РДА

  Олександрійській РДА

  Христинівській РДА

  Сокальській РДА

  Ріпкинській РДА

  Піщанській РДА