• In English
 • Українські школярі здобули бронзову нагороду та перші місця у дослідницьких проектах на ІХ Міжнародній олімпіаді з географії
  опубліковано 21 вересня 2015 року о 18:19

  20 вересня 2015 року завершилася ІХ Міжнародна олімпіада з географії (IESO 2015), що проходила у м. Посус-ді-Калдас, штат Мінас Жерайс, Бразилія.

  В індивідуальних змаганнях бронзову медаль виборов учень 11 класу загальної освітньої школи І-ІІІ ступенів №25 Івано-Франківської міської ради – Роман Букатюк.

  Особливістю цієї олімпіади став міжнародний командний конкурс дослідницьких проектів, що проводиться паралельно з індивідуальними змаганнями. Українські школярі здобули перше та друге місця у конкурсі дослідницьких проектів у складі міжнародних команд (Роман Букатюк – перше місце, а також учень Львівського фізико-математичного ліцею Богдан Лущик – друге місце).

  Програма олімпіади передбачала виконання учнями теоретичних та практичних завдань з трьох наукових напрямів: геологія, гідрологія та метеорологія, астрономія.

  У змаганнях взяли участь делегації з 23 країн світу. Україну представляла команда у складі чотирьох учнів 11-их класів: Романа Букатюка з м. Івано-Франківськ, Ангеліни Кикини з м. Хуст (Закарпатська область), Богдана Лущика з м. Львів та Олександри Євдокимової м. Суми.