• In English
 • На Черкащині розпочався набір до нової патрульної поліції
  опубліковано 21 вересня 2015 року о 11:46

  Прийом анкет від кандидатів триватиме до 12 жовтня, а навчання розпочнеться 30 листопада. Про це під час церемонії відкриття повідомив глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков.

  В урочистій церемонії відкриття взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, начальник управління патрульної поліції в м. Києві Олександр Фацевич, начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар, очільник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та інші керівники органів місцевої влади.

  - Ми сьогодні починаємо добру справу. Набираємо 200 чоловік. Запрошуємо молодь в нову патрульну поліцію. Вона повинна дати нову якість, – наголосив глава МВС України.

  Всі охочі можуть заповнити та подати анкети по 12 жовтня за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 196 (Черкаська обласна філармонія). Це лише перший етап, після якого здійснюватиметься ретельний відбір кандидатів до нової патрульної поліції. Тестування та навчання кандидатів розпочнеться 30 листопада.

  Детальні умови подачі документів можете дізнатися за телефоном «гарячої лінії» (0472) 319-105 або на сайті www.mvs.gov.ua.