• In English
 • На Львівщині під час земельного аукціону вартість оренди землі зросла в три рази
  опубліковано 21 вересня 2015 року о 11:15

   

  На земельному аукціоні у Львівській області, що відбувся 15 вересня, землевпорядники продали права оренди на 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа наділів складає 492,5 гектара. В результаті конкуренції між інвесторами розмір річної орендної плати збільшився з 0,6 млн. грн. до 1,6 млн. гривень.

  Найбільше зросла вартість оренди земельної ділянки площею 200 га, розташованої на території Павлівської сільської ради Радехівського району Львівщини. На аукціону ставка річної оренди зросла втричі – з 267 тис. грн. до 813 тис. гривень. Цей продаж став найдорожчим за весь час проведення земельних торгів на права оренди сільськогосподарських земель Львівщини.

  «Від початку року це дев`ятий земельний аукціон, організований фахівцями Держгеокадастру Львівщини. За результатами торгів спостерігається тенденція до збільшення зацікавленості потенційних інвесторів, готових вкладати гроші у ведення сільського господарства»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області.

  Наступний земельний аукціон з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) землевпорядники Львівщини планують провести 8 жовтня поточного року.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».