• In English
 • 21-23 вересня делегація Ради Європи завітає в Україну із ознайомчим візитом
  опубліковано 21 вересня 2015 року о 11:09

  Метою візиту делегації Ради Європи до України є ознайомлення з ситуацією у молодіжних неурядових громадських організаціях в Україні та основними проблемами, з якими стикається молодь в Україні.

  А також - інформування українських молодіжних організацій про можливості та проекти, що пропонуються Радою Європи щодо розвитку молодіжної політики.

  Одним із завдань команди експертів є також налагодження більш плідної співпраці молодіжних неурядових організацій/мереж з органами державної влади України із визначенням майбутньої програми співпраці між Департаментом молоді Ради Європи та Міністерством молоді та спорту України.

  У першій сесії візиту, що відбудеться у м. Львів 21-22 вересня, запрошені взяти участь 20 представників молодіжних неурядових громадських організацій зі Львова, а також 10 представників молодіжних неурядових громадських організацій з інших регіонів України. Той же підхід застосовано і при відборі учасників сесії, що відбудеться у м. Київ 23 вересня.

  За результатами зустрічей з молоддю та вивчення ситуації в молодіжній сфері будуть розроблені пропозиції щодо поглиблення співробітництва між Радою Європи та Міністерством молоді та спорту України.