• In English
 • У січні-серпні 2015 року Держфінінспекція в Закарпатській області відшкодувала втрат на 9 млн. грн.
  опубліковано 17 вересня 2015 року о 14:37

  Фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області протягом січня-серпня 2015 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 9 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та підприємств додатково надійшло 2,2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 6,7 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 50 управлінських рішень.

  До підприємств і установ, які порушили бюджетну дисципліну, у 39 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань. Правоохоронним органам спрямовано 39 матеріалів ревізій, за результатами розгляду яких розпочато 19 досудових розслідувань і вручено 10 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для забезпечення відшкодування винними особами втрат фінансових ресурсів до суду подано 3 позови  на суму 7,3 млн. грн. Подання ще 4 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами. До Державної служби фінансового моніторингу України направлено 2 інформації про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 724,5 тис. грн.

  За допущені порушення 199 посадових осіб притягнуто до адміністративної, 31 – до дисциплінарної, 41 – до матеріальної відповідальності. За результатами проведених контрольних заходів із займаних посад звільнено 2 посадових осіб.