• In English
  • У 2016 році з’явиться 16 нових маршрутів регіональних поїздів
    опубліковано 17 вересня 2015 року о 12:42

    Наступного літа регіональні поїзди курсуватимуть на 16 нових маршрутах. Ці поїзди забезпечать більш комфортні умови для пасажирів, які подорожують з Києва до Вінниці, Коростеня, Житомира та інших великих міст. Про це повідомив в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній під час зустрічі з громадськими організаціями.

    За словами очільника галузі, підхід до організації руху приміських та регіональних поїздів буде кардинально змінено. «У нас є приміські поїзди, які везуть пасажира на відстань 200-300 км, причому за тарифами приміського сполучення. Більш доцільно з них зробити регіональні, а не приміські поїзди. Для цього ми будемо змінювати інтер’єр салонів, встановлювати системи кондиціонування та робити з них регіональні поїзди», – повідомив Олександр Завгородній.

    Нагадаємо, з 16 вересня в Укрзалізниці працює робоча група з представниками громадських організацій щодо роботи пасажирського сектора. Захід триватиме два дні. У подальшому такі засідання відбуватимуться щомісяця.